hotel doro city hotel doro city hotel doro city hotel doro city hotel doro city


Hotel Address:


"Muhamet Gjollesha" Street, Md.38 H.1.
Njesia Bashkiake nr 7, PO 1023
Tirane Albania
Tel: +355 42 232 206
Mob: +355 67 2010 373
Web: www.hoteldorocity.com
Email of Hotel Doro City: [email protected]
[email protected]
Dhomat & Suitat

     

Në fund të ditës në Tiranë ,'' LERENI PJESEN TJETER PER NE '' , Hotel Doro City  do të ofrojë të gjithë komoditetin që ju nevojitet , duke ju bërë të ndiheni si në shtëpi.

Hotel Doro City ofron ambiente te  bollshme dhe luksoze , çdo dhomë ose suite me hijeshi dhe personalitetin e vet .

Hotel Doro City ka
56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine dhe paisjet moderne.
Të gjitha dhomat janë të pajisura me sistemin alarmi , kasaforte, kontroll individual i ajrit te kondicionuar , mini bar, TV satelitor kabllor , internet me shpejtësi të lartë dhe tualetin e definuar
.

Atmosferë të rehatshme dhe relaksuese , çmimet konkurruese , stafi i kualifikuar dhe miqesor ,ja se çfarë do të bëjnë përvojën tuaj mbresëlënëse.
 
Dhomat janë të kategorizuar në Standardet , Superiore  dhe Deluxe .

 

CHECK IN   3.00 PM  CHECK OUT  11.00 AM  in Hotel Doro City

 

STANDARD ROOMS 25 -29 m2          

                                       

Standard Single Room  60 euro                                                                                     

Standard Twin Room     75 euro                        

Standard Double Room 80 euro                       

 

SUPERIOR ROOMS   29 m2


Superior Single Room  70 euro

Superior Twin Room     85 euro

Superior Double Room  90 euro

 

 

DELUXE SUITE 50 m2, Balcony,Terrace,City View

                         120 euro

Prices are per room. Included: 20 % VAT, 3 % city tax

 

                           

                                                 View Photo Gallery
 

   Facilitetet e dhomave :
• Kondicionim ajri individual i kontrolluar
• Mini bar
• Kasaforte depozituese
• Tharëse flokesh
• Shërbimi Pastrimi Kimik
• Televizion Satelitor
• Internet wireless falas
• Linja e drejtpërdrejtë telefonike
• Recepsion 24 Orë Hapur
• Objektet me aftësi të kufizuara

 
Ne luftojme për ti dhënë mysafireve tanë përvojën më mikpritëse. Detyra dhe prioriteti i yne është që gjithmonë të bëjme qe mysafiret te ndjehen si në shtëpitë e tyre .