Restoranti

Restoranti

February 9, 2024 2024-04-04 8:37
Shijoni kuzhinën e shijshme shqiptare ose ndërkombëtare, zgjidhni një verë të mirë, një verë tradicionale Llakmani nga lista jonë e shkëlqyer e verërave për të shoqëruar vaktin tuaj.

Tradicionale dhe Kuzhine Globale

Menutë tona ofrojnë një panoramë ku nderthuren ushqimet më të mira tradicionale shqiptare, ndërkombëtare, panoramë që plotësohet nga një përzgjedhje e verërave nga e gjithë bota. Të gjitha këto receta të shijshme ju prezantohen me një talent fantastik nga kryekuzhinieri ynë dhe ekipi i tij i kuzhinës.

Për më shumë detaje rreth menuve tradicionale apo ndërkombëtare, ju lutemi na kontaktoni në: [email protected]

Për festimet, dasma ka një zgjedhje të dhomave private të ngrënies për të shijuar eventin tuaj me stil. Ju mund të shijoni një natë martese relaksuese dhe luksoze në një nga suitat tona!!!

Hotel Doro City

Rezervo Tani nje eksperience te paharrueshme

Disponueshmëria

1 Dhoma , 1 Të rritur , 0 Fëmijë
Dhomat
Të rritur
Fëmijë
car rental tirana real estate saranda