Home

April 27, 2021 2024-04-17 12:32

HOTEL DORO CITY

Traditë, Prestigj dhe Luks

HOTEL DORO CITY

Traditë, Prestigj dhe Luks

1 Dhoma , 1 Të rritur , 0 Fëmijë
Dhomat
Të rritur
Fëmijë
Hotel Doro City

Hotel Doro City

Hotel Doro City eshte nje hotel luksoz me 4 yje i cili përcakton prestigjin ,traditën dhe mikpritjen në një atmosferë të qetë.

Hoteli ndodhet në nje pozicion ideal dhe nje distance prej vetem pak minutash ne kembe nga qendra e Tiranës dhe nga objektet kulturore dhe atraktive turistike te Tiranes. Ne ju ofrojmë një mikpritje shqiptare dhe nje shërbim miqësor që e bën atë zgjedhjen tuaj për biznes apo zbavitje.

Aeroporti

Aeroporti rreth 30 min me makinë.

Ecje

Qendra e kryeqytetit 15-min ecje.

Zbulo

Dhomat Tona

Me 56 dhoma dhe ambiente profesionale per konferenca,seminare dhe aktivitete te ndryshme ,bar dhe restaurant luksoz, me nje kapacitet te konsiderueshem per evenimente te ndryshme, Hotel Doro City , Tirane është vendi ideal për një aktivitet biznesi apo kohe të lirë në Tiranë, Shqipëri.Të gjitha dhomat
Hotel Doro City

Salla e Konferencave Tirana Hotel

Salla e konferencave në hotelin Doro City në Tiranë mund të kujdeset për deri në 150 delegatë. Ekipi i profesionistëve të Hotel Doro City është gati për t'ju ndihmuar në planifikimin e një eventi profesional.
EAT & DRINK

Bar & Restorant

Shijoni kuzhinën e shijshme shqiptare ose ndërkombëtare, zgjidhni një verë të mirë, një verë tradicionale Llakmani nga lista jonë e shkëlqyer e verërave për të shoqëruar vaktin tuaj.

Shijoni një drekë apo darkë të qetë në “Doro Restaurant”, duke ofruar një atmosferë të relaksuar mes miqsh dhe familjarë
Hotel Doro City

Dasma dhe Evente

Është kënaqësi per ne t'ju ndihmojmë të realizoni dasmën e ëndërres tuaj në ambientet tona luksoze.

Stafi ynë do të shërbejë per çdo nevojë tuajen me ekspertizën e tij, shërbimin elegant, detajet e stolisjes, menu të veçantë të dasmës dhe kokteje, për të krijuar një festë të paharrueshme.
EAT & DRINK

Bar & Restorant

Shijoni kuzhinën e shijshme shqiptare ose ndërkombëtare, zgjidhni një verë të mirë, një verë tradicionale Llakmani nga lista jonë e shkëlqyer e verërave për të shoqëruar vaktin tuaj.

Shijoni një drekë apo darkë të qetë në “Doro Restaurant”, duke ofruar një atmosferë të relaksuar mes miqsh dhe familjarë
HOTEL DORO CITY

Dasma dhe Evente

Është kënaqësi per ne t'ju ndihmojmë të realizoni dasmën e ëndërres tuaj në ambientet tona luksoze.

Stafi ynë do të shërbejë per çdo nevojë tuajen me ekspertizën e tij, shërbimin elegant, detajet e stolisjes, menu të veçantë të dasmës dhe kokteje, për të krijuar një festë të paharrueshme.

Instagram

Inspired by you, always — @hoteldorocity

Metting Room

Hotel Doro City

Restaurant & Bar

Wedding and Events

Disponueshmëria

1 Dhoma , 1 Të rritur , 0 Fëmijë
Dhomat
Të rritur
Fëmijë
car rental tirana real estate saranda