Dhomat Tona

Dhomat Tona

June 15, 2021 2024-04-04 8:33
Në fund të ditës në Tiranë, LERENI PJESEN TJETER PER NE, Hotel Doro City do të ofrojë të gjithë komoditetin që ju nevojitet, duke ju bërë të ndiheni si në shtëpi.

Hotel Doro City ofron ambiente te bollshme dhe luksoze, çdo dhomë ose suite me hijeshi dhe personalitetin e vet.

Hotel Doro City ka 56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine dhe paisjet moderne. Të gjitha dhomat janë të pajisura me sistemin alarmi , kasaforte, kontroll individual i ajrit te kondicionuar , mini bar, TV satelitor kabllor , internet me shpejtësi të lartë dhe tualetin e definuar.

Atmosferë të rehatshme dhe relaksuese , çmimet konkurruese , stafi i kualifikuar dhe miqesor ,ja se çfarë do të bëjnë përvojën tuaj mbresëlënëse.
€120 Për nate
50m2
2 krevata
1 banjo

Hotel Doro City ka 56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine...

€90 Për nate
29m2
1 krevat
1 banjo

Hotel Doro City ka 56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine...

€85 Për nate
29m2
1 krevat
1 banjo

Hotel Doro City ka 56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine...

€70 Për nate
29m2
1 krevat
1 banjo

Hotel Doro City ka 56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine...

€80 Për nate
25 - 29m2
1 krevat
1 banjo

Hotel Doro City ka 56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine...

€75 Për nate
25 - 29m2
2 krevata
1 banjo

Hotel Doro City ka 56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine...

Disponueshmëria

1 Dhoma , 1 Të rritur , 0 Fëmijë
Dhomat
Të rritur
Fëmijë
car rental tirana real estate saranda