€85 Per nate

Superior Twin Room

29m2
1 krevat
1 banjo

Hotel Doro City ka 56 dhoma gjumi dhe 2 suita të dekoruara ne menyre unike që kombinojnë traditen me rehatine dhe paisjet moderne. Të gjitha dhomat janë të pajisura me sistemin alarmi , kasaforte, kontroll individual i ajrit te kondicionuar , mini bar, TV satelitor kabllor , internet me shpejtësi të lartë dhe tualetin e definuar.

Pajisjet e dhomave

 • Facilitete për njerëz me aftësi të kufizuara
 • Kanale Satelitore
 • Kasafortë ne dhomë
 • Kondicioner
 • Lavanteri
 • Mini Bar
 • Recepsion 24h
 • Telefon në dhomë
 • Tharëse Flokësh
 • Wifi Falas

Disponueshmëria

sot dhoma të disponueshme nuk ka disponueshmëri Data e zgjedhura

Seasons Price

Season From To Days Price

Rregullat e Dhomës

 • Check In 3.00 pm - Check Out 11.00 am

Disponueshmëria

1 Dhoma , 1 Të rritur , 0 Fëmijë
Dhomat
Të rritur
Fëmijë
car rental tirana real estate saranda